Jdi na obsah Jdi na menu
 


taranis@centrum.cz

 

Prosím pište do vzkazu i Váš WEB. Dík:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahojte:))

(Joh & Boc, 26. 11. 2009 16:34)

Dobrý den , gratuluju k další splněné zkoušce !!!
Johy & Borderky

FPr2

(Radek a Gar+Rex, 31. 10. 2009 22:19)

Cau gratulujem ke slozeni FPr2.Pristi rok jdeme na FPr3. :D

vrh B

(Joh & Boc, 2. 10. 2009 19:02)

Gratuluji ke splněné zkoušce ZOP ! Tak štěňátka už jsou na světě , tentokrát jen 4 ,ale alespoň se bude moct dát venku projít. ;-)) Je krásné vidět , jak naši odchovanci dělají pokroky a libovat si , jak jsme štěně dobře prodali ;).
Johy , Fifi & Jack

gratulace k ZOP

(smečka z REXFALU, 30. 9. 2009 14:30)

Velká gratulace Kirovi i Vlasťovi ke složení ZOP s tak vysokým ziskem bodů. Jste šikulové, jen tak dál :-).

PsiLaska.cz

(duvi, 28. 8. 2009 16:01)

Ahoj, Váš pejsánek má moc pěkné stránky. Ráda bych Vás pozvala do Království Pejskařů na http://www.PsiLaska.cz , kde si ve velkém organizujeme psí srazy. Určitě tam poznáte spoustu nových kamarádu :-) A nejen psích :-) Budeme se těšit

štěňata - vrh B

(Joh & Boc, 14. 8. 2009 15:31)

ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA !!!!
Dne 31.7. 2009 došlo ke "spojení",takže štěňátka můžeme očekávat od 28. září 2009.
Fifi a Jack

Zkoušky ano

(Martina a Archie, 12. 8. 2009 18:33)

Chystáme se na podzim na ZVOPky,tak snad to dopadne.Pasení by nás bavilo,jen škoda,že se to tady u nás poblíž nikde nedělá,takže nejspíš zůstaneme jen u těch vlohovek.Uvidíme.Určitě máme vplánu ještě i jiné zkoušky,ale teď jsme dost dlouho zaháleli,takže se do toho budeme muset trochu obout,jinak to můžeme zabalit.Ten tábor vám docela závidím,také jsem něco takového plánovala,ale přišlo do toho stěhování,takže se všechno kolem psa odložilo,ale mi jsme šikovný a doženeme to ,třeba v příštím roce.Přejeme vám příjemné zážitky na táboře a užijte si to tam.

Nazdárek

(Martina aArchie, 2. 8. 2009 19:59)

Tak vás po dlouhé době opět zdravíme a chválíme fotky ,jsou nádherné.No jo už Kirovi kouká z očí dospěláctví.Jak žijete?

www.4tlapky.com/michaela

(Míša, 23. 7. 2009 20:03)

Ahoj, moc šikovný pejsek, videa jsou supéééér. Přeju mnoho úspěchů a další krásně strávené chvíle stím tvím fešákem, čauky Míša.

Zdravím:)

(Joh & Boc, 1. 6. 2009 18:02)

Tak to gratuluju!! No..Nevím, s tou Fifčou je to takové těžší:-)) Nevím,jestli máte ještě zájem,podívat se na ty naše jehňata,ale myslím,že je nejvyšší čas,protože o prázdninách už je mít nebudeme. Řekla bych když tak mamce,aby se s vámi domluvila,kdyby jste chtěli s Kirem přijet.
Johča & Borderky + naše malé stádečko a celá Rozehnalovic rodinka:)

Není daleko

(7jj7&Kenny, 13. 5. 2009 10:23)

Jůůů tak to nejste zase tak daleko...No my jedeme k ovečkám jen na otočku na jeden den...jen zkusit reakci...ale Kenník nebude pást...Takový výlet to bude...ale je fakt,že jeden pán u rodičů si koupil dvě ovce tak kdyby kenník malinko pásl tak klidně jednou za 14 dní by nebyl problém tam skáknout...jo jo kraťandy jsou fakt úžasný...my chodíme na obidience...a jsme dost chválení tak uvidíme jak se bude Kennamu dařit dál...pak chceme ještě dělat agility a fresbee...ale to ještě uvidíme...čekáme až mu bude rok a budou se mu moc t udělat DKK...Kiroušek je fakt krásnej...škoda ,že není fenka:o)

kraťanda

(7jj7&Kenny, 12. 5. 2009 8:55)

No právě...u nás v Brnně teď má strašně moc lidí BC,ale krátkosrstí jsme tu snad jediní..:o)A vy jste byli u Lukáše na pasení? No taky bych chtěla druhou borderu krátkosrstou:o) jsou nejhezčí...A jak Kiroušek poslouchá? My teď máme pubertu...tak jsme jak utržení z řetězu...a odkudpak jste?

kraťanda

(7jj7&Kenny, 11. 5. 2009 22:15)

Jůůů koukáme ,že další chlap je krátkosrstý stejně jako náš Kennýsek...jsi moc krásnej

Gratulace

(Radek a rexfal, 7. 4. 2009 16:31)

Gratulujeme. Jen tak dál.

gratuluju!

(Joh & Boc, 7. 4. 2009 15:47)

Jste opravdu dobří :) To já s těma našima se asi budu ještě dluho snažit aby mohli složit alespoň zkoušku z poslušnosti .. :)) Příští týden půjdu na cvičák s Fifi ,tak uvidím,jak se předvede ... :)

videa

(Joh & Boc, 5. 4. 2009 17:55)

Zdravím,nějakou dobu jsem tu nebyla a vidím,že děláte opravdu velké pokroky! Videa jsou opravdu vydařrné , gratuluji ! :)
jaaborderky.blog.cz

Mame nové,lepší fotečky

(Martina a Archie, 21. 3. 2009 17:33)

Ahojky,tak to jsme na tom stejně,já jsem také vždy naštvaná i když tentokrát jsem to tomu dotyčnému odpustila,páč ani mě se ten den nedařilo nafotit pěkné fotky.Ale v týdnu jsme byli na prochajdě a fotečky se tentokrát povedly.Tak se jukněte.Jo a myslím ,že v mých psaníčkách se také najde pár chybiček,tak je ber s humorem.

Ahojky

(Martina a Archie, 17. 3. 2009 14:41)

Tak jsme byli o víkendu na celodením tréninku agility a bylo to aprádní.Jednu chybu to ale mělo a to ,že se vůbec nepovedly fotky,to je tak ,když svěříš foťák někomu cizímu.Samozřejmě se na toho dotyčného nezlobím,ale trošičku mě to mrzí.Pár těch fotek máme na stránečkách.Jo a na ty ZVOPky jedeme do Podkosti,trochu jsem to popletla.Jak jste si užili vy krásnou sobotu?

To je čahoun

(Martina a Archie, 13. 3. 2009 14:34)

No jo tak to mají na výšku skoro stejně ,Archije počítám o dva centáky víc,ale nejsešm si jistá ono se to špatně měří,ale určitě váží víc páč 19 kg měl v 9ti měsících,ale je to taky takový vyžle ,už nedělám nic jiného než,že přemýšlím jaké žrádlo mu pořídím ,aby po něm přibral,ale zjistila jsem ,že ať mu koupím cokoli stejně jí málo,prostě není vůbec žravej.Pořád lepší než mít obtloustlou borderu.Ale ono to dělá taky to osrstění ,jak nejsou tolik chlupatí,tak jde vidět jek jsou hubený.Znám spoustu chlupatých koulí a když na ně šáhneš jsou taky kost a kůže ,ale hold mají chlupaté maskování.Mějta se .Pa

Ahojky

(Martina a Archie, 12. 3. 2009 17:53)

Možná je problém u mě ,prostě se mi oběví okýnko,že server nelze otevřít,ale jukla jsem se na rajče.Na to pasení jedeme do Českého ráje do Sekerových louček k pánovi co chová také pracovní kollie.Na vás teda rozhodně nemáme,my na cvičák 3x v týdnu nechodíme,jen jednou ,páč se také věnujeme agility,ale jen co sleze sníh tak se do toho určitě opřeme trochu víc.Prosím tě jak je Kirouš vysoký a kolik váží,zdá se mi celkem narostlý.